Leczenie bioenergią (1) - Terapeuci Domancica - PSTMZD Polskie Stowarzyszenie Terapeutów Metodą Zdenko Domancica

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

czytelnia

POLSKIE STOWARZYSZENIE TERAPEUTÓW METODĄ ZDENKO DOMANCICA

Jeden z komentarzy do książki "Leczenie bioenergią według Metody Zdenko Domancica"
OPINIE O KSIĄŻCE

Prof. dr Matjaz Bunc, lek. med.,
specjalista internista, kardiolog i patofizjolog
Książka Leczenie bioenergią według metody Zdenka Domančića definiuje pojęcia i mechanizmy, a także przytacza liczne dowody efektywności leczenia bioenergią.

Wszystkie żywe istoty na Ziemi to istoty kosmiczne. Potocznie często mówimy, że nie mamy energii, mając na myśli zmęczenie, a może nawet i c
horobę. Brak bioenergiii w organizmie lub jego częściach tak na prawdę oznacza chorobę i odwrotnie: doprowadzenie bioenergii do naszego ciała i odblokowanie jej przepływu oznacza polepszenie zdrowia i koniec choroby.
Jeśli spojrzymy na ciało człowieka w kategoriach fizycznych, związek pomiędzy falami elektromagnetycznymi i rozwojem procesów patologicznych rozumie się sama przez się. Zakłócenia w przepływie energetycznym w naszym ciele mogą być powodem i skutkiem procesu chorobowego.

Bioenergia to energia, która nie tylko łączy mózg z ciałem, ale i funkcjonalnie łączy komórki między sobą. Aura jest wielowarstwowym polem, które przenika ciało i wychodzi poza nie niczym jego energetyczne przedłużenie. Posiada dwie podstawowe funkcje: przyjmowanie i odsyłanie energii, a druga funkcja jest obronna, czyli ochronna. Elektromagnetyczna otoczka wokół człowieka chroni ciało przed szkodliwym promieniowaniem.
“Leczenie bioenergią według metody Zdenka Domančića” to książka o metodzie leczenia opartej na przenoszeniu przez wyuczonego bioterapeutę bioenergii z otoczenia do człowieka. Metoda jest oryginalna i naturalna. Istnieją liczne dowody jej efektywności.


 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego