aktualnosci - Terapeuci Domancica - PSTMZD Polskie Stowarzyszenie Terapeutów Metodą Zdenko Domancica

Przejdź do treści

Menu główne:

POLSKIE STOWARZYSZENIE TERAPEUTÓW METODĄ ZDENKO DOMANCICA

ZLOT STOWARZYSZENIA, PAŹDZIERNIK 2014W dniach 17-19 października 2014 w Biskupicach odbył się kolejny Zlot Polskich Terapeutów wg Metody Zdenko Domancica. W ciepłej i wspierającej atmosferze dzieliliśmy się przemyśleniami, doświadczeniami w terapiach i nawzajem inspirowaliśmy. Martyna Fon przedstawiła prezentację systemu edukacji ProgramPlus w ramach kształcenia na terapeutę Metody Domancica. Paweł Pyłka zaciekawił nas swoimi przemyśleniami nt „Umysł jedyny, jako stwórcze prawo wszechświata i rola człowieka w tym prawie. Jan Przestrzelski przedstawił techniki pracy wg Bowena a Ewa Schmidt opowiedziała o makrobiotyce i ajurwedzie. Wszystkich serdecznie dziękujemy za liczne przybycie i z radością oczekujemy kolejnych spotkań!

ZDENKO DOMANCIC W POLSCE, WARSZAWA

Czym jest bioenergia? Co i jak konkretnie robi skuteczny bioenergoterapeuta? Co zyskam dla siebie przy pomocy bioenergii?
Często zadajemy sobie powyższe pytania. W odpowiedzi na nie i na nasze potrzeby powstała fascynująca i niezwykle ciekawa książka Leczenie bioenergią według metody Zdenka Domančića, napisana przez szanowanego lekarza medycyny – prof. n. med. Radovana Starca. Poznaj tajemnicę zdrowia www.leczeniebioenergia.pl

Zdenko Domancic w Polsce - jedyne takie wydarzenie!
Po wielu latach oczekiwania, udało nam się zaprosić
Zdenko Domanćića do Polski. We wrześniu 2013, w Warszawie poprowadził seminarium nauki jego metody dla ponad 140 uczestników. W trakcie pobytu w Polsce z jego terapii skorzystało też ponad 100 osób potrzebujacych pomocy. Patronat na wydarzeniem objęło PSTMZD oraz miesięcznik Nieznany Świat.

ZLOT TERAPEUTÓW CEDZYNA MARZEC 2011

Książka SKUTECZNE UZDRAWIANIE METODĄ DOMANCICA: autor WITALIS KOBUS, uczestnik wielu seminariów i spotkań z Domančiciem – opowiada o metodzie, jak i o jej twórcy. Głos zabrali także inni uczestnicy seminariów Zdenka Domančicia, pacjenci i terapeuci. To, co szokuje pacjentów, ale też i terapeutów, którzy poznali tę metodę, to jej wysoka skuteczność terapeutyczna. Pomaga ludziom w najcięższych nawet schorzeniach. W książce znajduje się opis stosowanych w tej metodzie mechanizmów prowadzących do uzdrowienia oraz wiele przykładów jej używania w praktyce. Zawiera ona też pewne elementy filozofii życiowej samego twórcy, który często podkreśla, że właściwym leczącym jest energia życia krążąca w systemie energetycznym człowieka, a którą terapeuta metody przenosi z otoczenia do pacjenta. Możesz kupić TUTAJ >>>

ZLOTY STOWARZYSZENIA PSTMZD 2010
TERAPIE WG METODY ZDENKO DOMANCICA
ZLOTY STOWARZYSZENIA PSTMZD 2012

ZLOT TERAPEUTÓW METODY ZDENKO DOMANCICA  Cedzyna marzec 2011

W dniach 26 i 27 marca 2011  sprzyjającej aurze okolicznej przyrody spotkaliśmy się, aby poruszyć ważne dla nas sprawy, wymienić doświadczenie, nawiązać znajomości. Gośćmii zaproszonymi na zlot byli mistrzowie bioterapii z wieloletnim doswiadczeniem p. Andrzej Gasis i p. Jacek Wiśniewski.W miłej atmosferze słuchacze dowiedzieli się jak bezpiecznie pracować  z energią, poprowadzona została głęboka relaksacja. Podstarszy Śląskiego Cechu Bioterapeutów p. Piotr Alejski wprowadził nas w nowe zasady prowadzenia działalności w zakresie usług bioterapeutycznych oraz podzielił się swoją ogromną wiedzą  z wielu lat praktyki. Zlot był wspaniałą okazją do spotkania członków naszego stowarzyszenia i podzielenia się doświadczeniami z zakresu terapii Metodą Zdenko Domancica. Poruszające historie, wzajemne wspracie wśród grona terapeutów i motywacja do dalszego działania stanowiły ważny element tego spotkania. Już teraz serdecznie zapraszamy na następny zlot!

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego